if_photoif_put_inmenu
ALUTECH Official
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 621-73-67 Показати
+38 (050) +38 (050) 383-19-90 Показати

Гарантія

На всі види продукції «АЛЮТЕХ» надається гарантія виробника. Вона поширюється на вироби в цілому та їх окремі елементи.

Протягом гарантійного терміну ми оперативно усунемо будь-які несправності, пов'язані з процесом виробництва, якістю матеріалів та комплектуючих.

Стандартна гарантія

  • 2 роки на секційні та в'їзні ворота, хвіртки. Також покупці секційних воріт отримують 10 років гарантії на відсутність наскрізної корозії.
  • 2 роки на ролетні системи.
  • 3 роки на автоматику ALUTECH.

Розширена гарантія

Ми розробили програму «Гарантія+». Вона діє на ворота всіх видів, ролетні системи і хвіртки. Оформити розширену гарантію можна за невелику доплату в день покупки продукції «АЛЮТЕХ». «Гарантія+» діє протягом 1 року після закінчення стандартного гарантійного терміну.

Умови гарантії

Виробник гарантує відповідність виробу ТНПА при дотриманні правил зберігання, транспортування, монтажу та експлуатації, викладених в технічній документації. Установку повинна здійснювати організація, уповноважена виробником.

Протягом гарантійного терміну всі несправності, що виникли з вини виробника або уповноваженої монтажної організації, усуваються співробітниками сервісної служби.

При зверненні по гарантії до офіційних представників ГК «АЛЮТЕХ» необхідно вказати серійний номер і надати паспорт виробу з відміткою про проходження сервісного обслуговування.


Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×